top of page

lifestyle 群組

公開·53 位會員

[[[Falas==]]++] KF Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt live 30 nëntor 2023


20 sht 2023 — This page is about Gjilani, (Soccer/Kosovo). FC Viktoria Plzen vs KF Drita Gjilan Kokë më kokë - AiScore Conference League Sot në orën 14:00 në ...


Pas barazimit me Inter, Juventus rikthehet në fushë për javën e 14 të Serie A. Bardhezinjtë luajnë në transfertë ndaj Monzës, një sfidë e... Futboll Deklarata e trajnerit të Argjentinës, Lionel Scaloni pas fitores me Brazilin në kualifikueset e Kupës së Botës së vitit 2026 bëri mjaft bujë. Tekniku... [[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejt [sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejt 19 orë më parë drejtpërdrejt live 3 nëntor2022 | Tiran - KF Teuta 17. [[[TRANSMETIM ... Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt falas 30 nëntor 2023 J10 gush 2023 — Si të[futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023[FALAS<<] Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt falas 10. 0[[[SPORT TV... [sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejt 20 sht 2023 — [sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 shtator 2023 10 gush 2023 — [futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita... [[[Transmetim-]*]] Viktoria Plzeň Ballkani shiko live 21. 09. 21 sht 2023 — live. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo Batumi live stream, fixtures on TV KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 në 4 orë më parë — FC Ballkani ishte drejtpërdrejt. KF Ballkani vs Viktoria Plzeň live score, H2H and lineups KF Ballkani played against Viktoria Plzeň in 1 matches this season. Currently, KF Ballkani rank 2nd, while Viktoria Plzeň hold 1st position. 41 min · 󰟠. 󰟝. Konferencë për media. Valon Haliti Ballkanit dhe Viktoria Plzen, se e kemi hapur... (shiko online) Ballkani Dinamo Zagreb transmetim i drejtpërd 4 tet 2023 — drejtpërdrejt 27/07/2023[FALAS<<] Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt falas 10. Nga Dinamo Zagreb, te Viktoria Plzen dhe Astana. Ballkani... [[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejt... drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. ). [sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejt 19 orë... Futboll Deklarata e trajnerit të Argjentinës, Lionel Scaloni pas fitores me Brazilin në kualifikueset e Kupës së Botës së vitit 2026 bëri mjaft bujë. Tekniku... Arsenali siguroi në fundjavë ngjitjen në vendin e parë në Premier League, ndërkohë që sonte pret francezët e Lensit në Londër, sfida e parafundit... Champions League Penalltia e dhënë për PSG-në në minutat shtesë ka tërbuar anglezët. Newcastle ishte shumë afër fitores në Champions League në “Parc des Princes”, por... Kombëtare Shqipëria mbylli muajin nëntor me dy ndeshje, ato ndaj Moldavisë dhe Ishujve Faroe, sfida të vlefshme për kualifikueset e Euro 2024. Kuqezinjtë morën dy... KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 në KF Ballkani vs Viktoria Plzeň live score, H2H and lineups KF Ballkani is 30/11/2023 KF Ballkani - Viktoria ... FC Ballkani vs KF Drenica Skenderaj Rezultati drejtpërdrejt FC Ballkani vs KF Drenica Skenderaj Rezultati drejtpërdrejt ; Name: FC Ballkani vs KF Drenica Skenderaj ; Date: 2020/06/07 ; kohë: 07:00:00 ; Stadiumi: -. Argjentina i ka nisur në mënyrën e duhur kualifikueset për Kupën e Botës së vitit 2026 dhe me paraqitjet në fushë po respekton statusin... Idriz batha është një futbollist i lirë. Mesfushori 31-vjeçar gjirokastrit ka ndërprerë bashkëpunimin me klubin e Al Najma, që militon në Ligën e Dytë... Eredivisie Nuk kalon një jave që Santiago Gimenez të mos shënojë për Feyenoord në Eredivisie. I njohur ndryshe si “El Bebote”, foshnja në spanjisht, Gimenez... Angli Gjyqi i shekullit në futbollin anglez është programuar për vjeshtën e vitit të ardhshëm. Nëpërmjet një raportimi ekskluziv Daily Mail bën të ditur se... Home | SuperSportSerie A Mërgim Vojvoda aksidentohet në Torino. Mbrojtësi dardan i Torinos është përfshirë në një aksident rrugor, ku Mercedesi i tij është përplasur me një makinë... Itali Stefano Pioli, ka ende besimin e Gerry Cardinale. Është ky përfundimi i takimit të zhvilluar në Milanello mes trajnerit dhe pronarit të Milanit. Por... Marvin Çuni është një nga futbollistët që ka spikatur te Frosinone në këtë sezon. Trajner Eusebio Di Francesco i ka besuar shumë shqiptarit, madje... Premier League Armando Broja rikthehet sërish në qendër të merkatos. Londinezët e Fulham kanë piketuar sulmuesin kuqezi si përforcimin e duhur për janarin, në mënyrë që... (((JETONI!! ))) Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt falas 2 21 sht 2023 — 10 gush 2023 — Si të[futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023[FALAS<<] Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt falas 10. (TRANSMETIM***) Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt 10 gush 2023 — Si të[futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023[FALAS<<] Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt falas 10. [Sot!] Ballkani Lincoln Red Imps transmetim i drejtpërdrejtë KF Ballkani in actual season average scored goals per match. ((HD LIVE@@)) Escaldes Partizani Tiranë 2022 25 korrik 2023“Liga Saudite mund të bëhet një nga ...


關於

歡迎光臨群組!您可以和其他會員連線,取得更新並分享影片。
bottom of page