top of page

lifestyle 群組

公開·53 位會員

Ballkani Viktoria Plzeň shiko live 30 nëntor 2023 Sot


VS. FC Viktoria Plzen. Stadiumi: Air Albania, Tiranë Data: 30.11.2023. 01 Days ... Fanelat e klubit. Shiko më shumë. Vendas. Musafir ...


FC BALLKANI – Football ClubPërfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Watch Online Ballkani vs Viktoria Plzen 30-11-2023 Football 3 orë më parë — Learn How to Watch Ballkani vs Viktoria Plzen Football Live Stream Online on 30 November 2023 17:45, See Match Results and Teams H2H Stats ... Ballkani-Viktoria Plzen në "Air Albania", si kuotohen skuadrat për fitoren | BoldNews. alBallkani dhe Viktoria Plzen do të përballen nesër në orën 18:45, ndeshje e vlefshme për raundin e pestë në grupe të Conference League. Suharekasit kuotohen favorit nga bastet me koeficientin 2. 2, ndërsa humbja e tyre me 3. 1. Një barazim është dhe koeficienti më i lartë për sfidën e “Air Albania”, pikërisht 3. Ballkani vs Plzen Live Score and Live Stream Ballkani and Plzen (commonly referred to as FC Viktoria Plzeň or Viktoria Plzeň) If you are unable to watch the live broadcast on this page it probably means ... Ballkani-Viktoria Plzen në "Air Albania", si kuotohen 12 orë më parë — Ballkani dhe Viktoria Plzen do të përballen nesër në orën 18:45, ndeshje e vlefshme për raundin e pestë në grupe të Conference League. TV!! Ballkani Vs Viktoria Plzeň LIVE KF Ballkani will face Viktoria Plzeň on November 30, 2023 at 19:45 UTC at Allianz Stadium, Turin, Italy. The match is part of the Europa Conference League ... Mposhti boshnjakun Vranesic me Knock Out 28/11 19:08 Top Channel/ Rikthehet Izmir Smajlaj/ Kampioni i Evropës në garë me kohën për Olimpiadën 2024 27/11 20:14 Top Channel/ Policia shoqëron 15 persona/ Dhunë mes futbollisteve të ekipeve Vllaznia- Tirana 27/11 15:23 Top Channel/ Pamjet e sherrit në ndeshjen mes Tiranës dhe Vllaznisë, dhunë mes futbollisteve 27/11 11:13 Top News/ Djokovic e Serbia në Kupën Davis. Shkaktojnë polemika për këngën ultranacionaliste 26/11 21:03 Top News/ Krizë në raportet me Antonellën, Messi shuan thashethemet me një video 25/11 17:23 Top News/ “Dua Ramadanin te Interi”, Duka: Asllani, xhevahiri i Shqipërisë 24/11 14:12 Top Channel/ Botërori i arteve marciale, organizatorët: Nuk na ndihmuan, kërkuan pagesa në doganë 22/11 19:57 Top News/ Ronaldo e Benzema sërish bashkë! Newcastle mund t’i sjellë në Premier League 22/11 13:43 Top News/ Euro 2024, në 10 qytete gjermane. Ilir Daja sjell Europën në Tiranë, Ballkani-Viktoria Plzen UEFA të premten ka njoftuar se ndeshja Ballkani–Viktoria Plzen do të luhet më 30 nëntor në “Air Albania”, në Tiranë, duke e hequr mundësinë që takimi të luhet ... Top Neës/ Polemika mbi VAR në PSG-Newcastle. Pezullohet arbitri polak Tomasz Këiatkoëski 29/11 21:09 Top Channel/ “Ballkani” luan në Tiranë/ Ekipi nga Kosova do luajë për Conference League 29/11 19:37 Top News/ Erling Haaland, rekord pas rekordi. 40 gola në Champions në 35 ndeshje, askush si ai 29/11 19:27 Top News/ Xhuzepe Jaka triumfon sërish. Ballkani-Viktoria Plzen Vetëm 1 pikë në 4 ndeshje, klubi i njohur i Ligue 1 i jep “lamtumirën” trajnerit Tirana Live me Elisa Gjeranin, (29/11/2023) · schedule14:20. VIDEO/ Burri ... KF Ballkani vs Viktoria Plzen » Predictions, Odds, Live Watch. Tarun Sangha FC vs. Ahbab FC. Bet365. Live Stream. Register here; Watch now live without ads! Verified Legal Live Stream. *To watch, you must have a ... Top Channel/ “Ballkani” luan në Tiranë/ Ekipi nga Kosova do luajë për Conference League - Top ChannelTop Channel/ “Ballkani” luan në Tiranë/ Ekipi nga Kosova do luajë për Conference League Ballkani ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në Shtëpinë e Futbollit, për ndeshjen e fazës së grupeve të Conference League ku do të luaj ndeshjen e radhës ndaj kryesuesëve të grupit, tashmë të kualifikuar, Viktoria Plzen. Një seancë zyrtare larg syve të publikut kjo edhe për arsye të këshillave të fundit që trajneri Ilir Daja do t’I japë lojtarëve për ndeshjen e tyre kaq të rëndësishme, e cila mund t’I mbajë shpresat gjallë për kualifikim në rast të një rezultati pozitiv. Më herët, se kjo seancë trajner Ilir Daja dhe Kapiteni Bajram Jashanica, kanë folur për mediat pritshmërinë e tyre për këtë takim. Sports Events 365 | UEFA Conference League biletat We are the most reliable vendor and reseller of live events tickets. KF Ballkani · FC Astana · FC Lugano · Viktoria Plzen. Live: Ballkani v Viktoria Plzeň | Europa Conference League Follow all of the action live on BT Sport as Ballkani take on Viktoria Plzeň. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani. [[SOT<<<]] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt live 21 sht 20 sht 2023 — [SPORTI] Viktoria Plzeň Drita transmetim i drejtpërdrejtë 27 27 korr 2023 — (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana ...


關於

歡迎光臨群組!您可以和其他會員連線,取得更新並分享影片。
bottom of page