top of page

lifestyle 群組

公開·53 位會員

Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nëntor 2023


(transmetim televiziv>) Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt l (TRANSMETIM) Europa Dukagjini drejtpërdrejt live 20 korrik 2 Lajm fantastik për tifozët ...


((JETONI-)) Lincoln Red Imps Ballkani transmetim i drejtpërd (transmetim televiziv>) Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt l (TRANSMETIM) Europa Dukagjini drejtpërdrejt live 20 korrik 2 Lajm fantastik për tifozët ... Champions League Penalltia e dhënë për PSG-në në minutat shtesë ka tërbuar anglezët. Newcastle ishte shumë afër fitores në Champions League në “Parc des Princes”, por... Kombëtare Shqipëria mbylli muajin nëntor me dy ndeshje, ato ndaj Moldavisë dhe Ishujve Faroe, sfida të vlefshme për kualifikueset e Euro 2024. Kuqezinjtë morën dy... Euro 2024 Shqipëria do të mësojë rivalët në grupet e Kampionatit Europian “Gjermani 2024” të shtunën më datë 2 dhjetor. Në Hamburg prej orës 18:00 do... Eredivisie Nuk kalon një jave që Santiago Gimenez të mos shënojë për Feyenoord në Eredivisie. I njohur ndryshe si “El Bebote”, foshnja në spanjisht, Gimenez... Angli Gjyqi i shekullit në futbollin anglez është programuar për vjeshtën e vitit të ardhshëm. Nëpërmjet një raportimi ekskluziv Daily Mail bën të ditur se... Premier League Armando Broja rikthehet sërish në qendër të merkatos. Londinezët e Fulham kanë piketuar sulmuesin kuqezi si përforcimin e duhur për janarin, në mënyrë që... Arsenali siguroi në fundjavë ngjitjen në vendin e parë në Premier League, ndërkohë që sonte pret francezët e Lensit në Londër, sfida e parafundit... [[[TRANSMETO<]]] Budućnost Struga drejtpërdrejt live 1 gusht | LA (FUTBOLLI>) Arsenal Tivat Alashkert drejtpërdrejt falas 20 k[[Jetoni!!! ]<<<] Ballkani Larne transmetim (Sporti!) Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt live 27/ ... Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nënto 5 orë më parë — Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nëntor 2023 [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!]-]] Lincoln Red Imps Ballkani ... Në ndeshjen e fundit ishin kazakët që fituan në ndeshjen e zhvilluar në Prishtinë, pikërisht në stadiumin “”Fadil Vokrri” dhe të besuarit e trajnerit Ilir Daja do të kërkojnë t’i kthejnë “reston”, pikërisht në shtëpinë e tyre. Nga kjo sfidë do të varet shumë edhe fati i kualifikimit për Kampionët e Kosovës që aktualisht renditen të fundit në Grupin C me tre pikë. Nga ana tjetër, tre pikë ka edhe Astana ndërsa pjesë e grupit janë edhe Dinamo Zagreb po me tri pikë ndërsa kryeson Viktoria Plzen me nëntë pikë që është e vetmja skuadër që ka siguri përsa i takon kualifikimit. Për Ballkanin pritet të jetë një ndeshje e komplikuar ashtu siç e paralajmëroi edhe trajneri Daja në konferencë për shtyp. Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin - SportMania. alBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Kampioni i Kosovës do të ketë punë në udhëtim me Viktoria Plzen në Çeki, në kuadër të Grupit C, shkruan lajmi. net. Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. Home | SuperSportSerie A Mërgim Vojvoda aksidentohet në Torino. Mbrojtësi dardan i Torinos është përfshirë në një aksident rrugor, ku Mercedesi i tij është përplasur me një makinë... Itali Stefano Pioli, ka ende besimin e Gerry Cardinale. Është ky përfundimi i takimit të zhvilluar në Milanello mes trajnerit dhe pronarit të Milanit. Por... Marvin Çuni është një nga futbollistët që ka spikatur te Frosinone në këtë sezon. Trajner Eusebio Di Francesco i ka besuar shumë shqiptarit, madje... Pas barazimit me Inter, Juventus rikthehet në fushë për javën e 14 të Serie A. [Transmetim i drejtpërdrejtë!!!] BATE Ballkani drejtpërdrejt 31 gush 2023 — Si të[futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023[FALAS<<] Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt falas 10. (TRANSMETIM***) ... Liga e Konferencës/ Trajneri Daja: Ballkani si në shtëpi në “Air Albania”, ja çfarë kërkoj ndaj Viktoria PlzenTrajner Ilir Daja është rikthyer sërish në stadiumin “Air Albanai”, por kësaj radhe si “timonier” i kampionëve të Kosovës, Ballkani, që nesër në këtë stadium do të luaj ndaj çekëve të Viktoria Plzen në grupet e Ligës së Konferencës. Për shkak se Kosova nuk ka asnjë stadium për momentin brenda standardeve ndërkombëtare, UEFA e ka zhvendosur ndeshjen e Ballkanit në stadiumin “Air Albania”, takim i cili do të luhet nesër në orën 18:45. Ballkani pret Viktoria Plzen 21 orë më parë — Ndeshja në “Air Albania”, Daja: Duam fitoreBallkani i Suharekës do të zhvillojë mbrëmjen e së enjtes në stadiumin “Air Albania” një ndeshje ... KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 orë më parë — KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 2022 30 nëntor 2023 Live Sport 31 korr 2023 — KF Tirana/Dinamo Batumi BES-KF KF ... Trajneri Daja ka dalë sot para mediave, ku ka folur për ndeshjen e nesërme me Viktora Plzen. Si ndihet Ilir Daja para këtij takimi të Ligës së Konferencës në “Air Albania”? Rikthehemi në stadiumin emblemë të të gjithë shqiptarëve. Kemi kaluar shumë mirë edhe në Prishtinë, në stadiumin “Fadil Vokrri’, por për shkak të kushteve atmosferike vijmë të luajmë në këtë stadium. Shpresojmë të bëjmë një paraqitje sa më dinjitoze ndaj Viktoria Plzen. Cila është gjendja e Ballkanit para ndeshjes së nesërme? Kemi mungesa, por jemi të motivuar maksimalisht, pasi e dimë rëndësinë e ndeshjes. Përballemi me kryesuesen e grupit, që ka fituar të gjithë takimet deri tani. Nëse nesër do të kemi edhe mbështetjen e publikut, do të jemi edhe më të motivuar. Sa i përket organikës, na mungon Hamidi i pezulluar dhe Tolaj, që është i dëmtuar, por rikthehet Berisha. Kreu | Radio Televizioni Shqiptar 22 orë më parë — Ballkani në “Air Albania”, si në shtëpi. Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja ka dalë në një konferencë për shtyp për të komentuar sfidën me Viktoria Plzen, në ... Bardhezinjtë luajnë në transfertë ndaj Monzës, një sfidë e... Futboll Deklarata e trajnerit të Argjentinës, Lionel Scaloni pas fitores me Brazilin në kualifikueset e Kupës së Botës së vitit 2026 bëri mjaft bujë. Tekniku... Argjentina i ka nisur në mënyrën e duhur kualifikueset për Kupën e Botës së vitit 2026 dhe me paraqitjet në fushë po respekton statusin... Idriz batha është një futbollist i lirë. Mesfushori 31-vjeçar gjirokastrit ka ndërprerë bashkëpunimin me klubin e Al Najma, që militon në Ligën e Dytë... Ballkani për Conference league! Përballet sonte me Astanën në KazakistanEkipi i Ilir Dajës kërkon revanshin në Kazakhistan pas humbjes në Prishtinë Skuadra Ballkani nga Suhareka e Kosovë ka udhëtuar prej dytë ditësh drejt Kazakistanit për të vazhduar rrugëtimin e tyre të fazës së grupeve të Konference League, pasi do t’i duhet të përballet me vendasit e Astanës. (Sporti***) Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt live 21 sh (Jetoni!!! ) Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt 11 korrik 2023 Ludogorets Razgrad average scored 2. [transmetim i drejtpërdrejtë=] Escaldes Partizani Tiranë tra[ ...


關於

歡迎光臨群組!您可以和其他會員連線,取得更新並分享影片。
bottom of page