top of page

lifestyle 群組

公開·53 位會員

KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nëntor 2023 Live Sport


2 orë më parë — ... TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<) KF Ballkani 24 gush 2023 — ... KF Ballkani vs Viktoria Plzeň live score, H2H and lineups KF Ballkani is ...


30/11/2023 KF Ballkani - Viktoria Plzen. Game result:? :? 30/11/2023 17:45 UEFA Europa Conference League (Europe) 2023/24 Round: 5 Result of KF Ballkani vs Viktoria Plzen 30 November 2023 match. Game time (kick off time) of KF Ballkani v Viktoria Plzen: 30/11/2023 17:45 Goals Corners Cards Referee Other Odds Bookmaker Date 1 X 2 KF Ballkani Viktoria Plzen Total Under Over Exp1 Exp2 * Line successfully added * You should choose both Handicap and Total, or enter both Exp1 and Exp2 * Exp1 and Exp2 should be numbers * You should be logged in to add line * Username already exists. Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e 21 sht 2023 — Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. Kjo është konfirmuar edhe nga faqja ... [[[Transmetim-]*]] Viktoria Plzeň Ballkani shiko live 21.09. 21 sht 2023 — live. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo Batumi live stream, fixtures on TV (SHIKONI@) Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt live 11.0 11 gush 2023 — Viktoria Plzen është një nga skuadrat më të njohura në Çeki. E themeluar 112 vite më parë, deri më tani ka fituar gjashtë herë elitën çeke, një ... KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 në 1 orë më parë — KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nëntor 2023 FC Ballkani ishte drejtpërdrejt. 41 min · 󰟠. 󰟝. FC BALLKANI – Football ClubPërfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. [SHIKONI*] Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 11 tet 2023 — FK Buducnost Podgorica vs Breidablik Rezultati drejtpërdrejt FK [sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejt 21 sht ... Argjentina i ka nisur në mënyrën e duhur kualifikueset për Kupën e Botës së vitit 2026 dhe me paraqitjet në fushë po respekton statusin... Idriz batha është një futbollist i lirë. Mesfushori 31-vjeçar gjirokastrit ka ndërprerë bashkëpunimin me klubin e Al Najma, që militon në Ligën e Dytë... Eredivisie Nuk kalon një jave që Santiago Gimenez të mos shënojë për Feyenoord në Eredivisie. I njohur ndryshe si “El Bebote”, foshnja në spanjisht, Gimenez... Premier League Armando Broja rikthehet sërish në qendër të merkatos. Londinezët e Fulham kanë piketuar sulmuesin kuqezi si përforcimin e duhur për janarin, në mënyrë që... Arsenali siguroi në fundjavë ngjitjen në vendin e parë në Premier League, ndërkohë që sonte pret francezët e Lensit në Londër, sfida e parafundit... Bunjaku nderohet nga Viktoria Plzen - Bota SotFutboll Më: 23 shtator 2023 Në ora: 11:58 Bunjaku - majtas KF Ballkani mbrëmë zhvilloi ndeshjen e parë në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, aty ku po merr pjesë për herë të dytë radhazi. Drejtuesit e Kampionëve të Kosovës kishin edhe një takim zyrtarë me drejtuesit e skuadrës së Viktoria Plzen, ndërsa në mesin e tyre ishte edhe drejtori sportiv, Omer Bunjaku. Shkupjani u nderua nga skuadra çeke me fanellën e Viktoria Plzenit të personalizuar, me emër BUNJAKU dhe numrin 7. [SHIKO ONLINE!!] Ballkani Lincoln Red Imps transmetim i 10 gush 2023 — [futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023(sporti) Partizani Tiranë Escaldes 2022 1 gusht 2023 (((SHIK(((SHIKONI DREJTPËRDREJT==) ... Home | SuperSportItali Pas barazimit me Inter, Juventus rikthehet në fushë për javën e 14 të Serie A. Bardhezinjtë luajnë në transfertë ndaj Monzës, një sfidë e... Serie A Malick Thiaw u dëmtua mbrëmjen e të martës ndaj Borussias së Dortmundit, duke futur në emergjencë mbrojtjen e Milanit, që nga 6 futbollistë të... Rocco Vata në radarët e Interit. (TRANSMETIM***) Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt 10 gush 2023 — Si të[futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023 KF Ballkani - Ludogorets: Champions League - Futboll. Sport - RTKLive. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@@] Astana Ballkani [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË***]] Viktoria Plzeň FC Ballkani vs KF Drenica Skenderaj Rezultati drejtpërdrejt. FT 0-0. HT 0-0. H2H. Last 5, FC Viktoria ... TV!! Ballkani Vs Viktoria Plzeň LIVE 9 orë më parë — KF Ballkani will face Viktoria Plzeň on November 30, 2023 at 19:45 UTC at Allianz Stadium, Turin, Italy. The match is part of the Europa Conference League ... Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin - SportMania. alBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Kampioni i Kosovës do të ketë punë në udhëtim me Viktoria Plzen në Çeki, në kuadër të Grupit C, shkruan lajmi. net. Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. Kjo është konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e platformës Artmotion. Klubi zikaltër dërgoi përfaqësues të vetët për të ndjekur nga afër ndeshjen të rinjve mes Lazios dhe Celtic,... Champions League E dhimbshme ta pranosh, por Arrigo Sacchi e thotë troç se ky Milan nuk është akoma një skuadër e mirëfilltë! Ish-trajneri legjendar i kuqezinjve,... Futboll Deklarata e trajnerit të Argjentinës, Lionel Scaloni pas fitores me Brazilin në kualifikueset e Kupës së Botës së vitit 2026 bëri mjaft bujë. Tekniku... (Sporti***) Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt live 21 sh (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<) KF Ballkani 24 gush 2023 — Viktoria Plzen FK Drita Bogovinje FC -FK FK -FC Balzan FC Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt ... FC BALLKANI – Football Club Ndeshja e radhës. Mëso më shumë. FC Ballkani. VS. FC Viktoria Plzen. Stadiumi: Air Albania, Tiranë Data: 30.11.2023. 00 Days. 17 Hours. 44 Minutes. 54 Seconds. (transmetim i drejtpërdrejtë##) Partizani Escaldes 2022 1 gu 31 korr 2023 — KF Tirana/Dinamo Batumi BES-KF KF -BES FC Viktoria Plzen FK Drita Ballkani/Ludogorets Razgrad HJK/Larne BAL-HJK HJK-BAL Kalmar Pyunik ...


關於

歡迎光臨群組!您可以和其他會員連線,取得更新並分享影片。
bottom of page